Bayrampaşa Veteranlar Futbol Turnuvası

Bayrampaşa Veteranlar Futbol Turnuvası

Bayrampaşa Belediyesi ve Bayrampaşa Kulüpler Birliği’nin düzenlediği Veteranlar Futbol Turnuvası oynanan son grup maçları ve düzenlenen ödül töreninin ardından sona erdi. Turnuvanın şampiyonu İstanbul Bafra Spor oldu.09.07.2013 04:57

Bayrampaşa Belediyesi ve Bayrampaşa Kulüpler Birliği’nin düzenlediği Veteranlar Futbol Turnuvası oynanan son grup maçları ve düzenlenen ödül töreninin ardından sona erdi. Turnuvanın şampiyonu İstanbul Bafra Spor oldu.

VETERANLAR ŞAMPİYONU: İSTANBUL BAFRA SPOR

Bayrampaşa`da gelenek haline getirilen, Arda Turan Spor Tesisleri’nde başlayan Sevdet Devran 3. Geleneksel Veteranlar Futbol Turnuvası sona erdi.

2 grupta toplam 12 takımın mücadele ettiği turnuvanın birincisi İstanbul Bafra Spor, ikincisi Bayrampaşa Çınar Spor, üçüncüsü de Altıntepsi Spor oldu. Barış Spor da en centilmen takım seçilerek dördüncü olmayı başardı.

Turnuvanın gol kralı Altıntepsi Spor’dan Sedat Alış olurken, en iyi kaleci ödülünü de Çınar Spor’dan Arif Küçük Kıray aldı.

Turnuva boyunca Türk futboluna damga vuran Tanju Çolak, Hasan Vezir, Murat Şimşek ve Suat Şatır gibi eski şöhretli futbolcuların mücadeleleri de büyük ilgiyle izlendi.

Turnuvanın bitmesiyle birlikte başarılı olan takımların oyuncuları madalyalarını Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’in elinden aldı.

 


Etiketler: Bayrampaşa Belediyesi - Atila Aydıner - Cemil Yıldız - Futbol Turnuvası

Diğer BAYRAMPAŞA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.