Ak Parti Bayrampaşa Kartaltepe Mahallesi Danışma Meclisi Toplantısı

Ak Parti Bayrampaşa Kartaltepe Mahallesi Danışma Meclisi Toplantısı

Ak Parti Bayrampaşa Kartaltepe Mahallesi Teşkilatı'nın sandık görevlileri ve üyelerini davet ederek yaptıkları "Danışma Meclisi" toplantısına İlçe Başkanı Cemil Yıldız, Belediye Başkanı Atila Aydıner, belediye başkan ve meclis üyesi aday adayları da katıldı.16.12.2013 17:42
Moderatörlüğünü Ali Duman'ın başarıyla yaptığı Danışma Meclisi Toplantısı'nın ilk konuşmasını Ak Parti Bayrampaşa Teşkilat Başkanı Kemal Kıdıl yaptı. Sandık görevlilerine yönelik teknik konular hakkında bilgi veren Kemal Başkan'ın ardından Mahalle Başkanı Serdal Cerrahoğlu katılım sağlayan Ak Parti sevdalılarına teşekkür etti.

Dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan'ın dava arkadaşı olan Ak Parti İlçe Başkanı Cemil Yıldız katılım sağlayan haziruna Ak Parti hükumetinin gerçekleştirdiği başarılı faaliyetleri anlatarak katılımcılardan özellikle eski Türkiye'yi bilmeyen gençlere o dönemleri anlatmalarını ve şimdiki müreffeh Türkiye ile karşılaştırmalarını istedi. Belediye başkan aday adaylarından Gülver Erdem ve Recep Kırpat da kendilerini tanıtıcı birer konuşma yaptılar.

Hep birlikte yenilen akşam yemeğinin ardından kendisini "Bayrampaşa'nın hizmetkarı" olarak adlandıran Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner  yaptıkları belediye hizmetleri hakkında bilgiler verdi ardından katılım sağlayan Ak Partili dostlarının soru ve isteklerini yanıtladı. 
Etiketler: Ak Parti Bayrampaşa - Cemil Yıldız - Atila Aydıner

Diğer BAYRAMPAŞA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.